Ogłoszenia » Bieżące » V Niedziela Wielkanocna 7.05.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Wielkanocna

7.05.2023 r.

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11.00 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo małżeństw. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy dzieci.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. Jutro przypada Uroczystość św. Stanisława BM. W naszym klasztorze na Skałce w Krakowie bracia klerycy piątego roku przyjmą święcenia diakonatu. Prosimy o modlitwę w ich intencjach.

4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Każdego dnia po Mszy św. wieczornej (w dni powszednie i w niedziele), za wyjątkiem środy i soboty, wtedy nabożeństwo połączone jest z nowenną o godz. 19:00.

5. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej: Msza św. o godz. 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Już dzisiaj zapraszamy na rekolekcje dla kobiet: „W ramionach króla”. Odbędą się one w dniach od 2 do 4 czerwca. Więcej informacji na naszym Facebooku, oraz na plakacie w gablocie przed Kościołem.

7. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej. Zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

8 . Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.