Ogłoszenia » Bieżące » III Niedziela Wielkanocna 23.04.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Wielkanocna

(Niedziela Słowa Bożego)

23 kwietnia 2023


1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo niewiast w stanie błogosławionym oraz małżeństw proszących o dar potomstwa. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy wszystkich pielgrzymów.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. Jutro przypada przeniesiona Uroczystość św. Wojciecha patrona Polski. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie prosząc o pokój i głęboką wiarę dla wszystkich Polaków.

4. W czwartek 27 kwietnia obchodzony jest w Polsce Dzień Pokuty za grzechy przeciwko życiu. Stąd o godz. 18:30 różaniec w intencji ochrony życia, a po Mszy św. o godz. 19:00 nabożeństwo wynagradzające za popełnione zbrodnie i modlitwa Suplikacji.

5. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej. Zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

6. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.