Ogłoszenia » Bieżące » Niedziela Miłosierdzia Bożego 16.04.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Miłosierdzia Bożego

16.04.2023 r.

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo rodzin. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy niewiasty w stanie błogosławionym oraz małżeństwa proszące o dar potomstwa.

2. Dzisiaj w związku z Niedzielą Miłosierdzia Bożego zapraszamy na specjalne nabożeństwo o godz. 15.00. Natomiast po Mszy św. o godz. 19:00 tradycyjnie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy kompletą i Apelem Jasnogórskim.

3. Strażacy z Żarek zapraszają dzisiaj między godz. 10:00 a 14:00 do swojej siedziby przy ul. Ofiar Katynia 3 te osoby, które mogą oddać krew. Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem.

4. We wtorek spotkanie Grupy Leśniowskiej: msza św. o godz. 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej. Zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

6. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.