Ogłoszenia » Bieżące » Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego 9.04.2023 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
9.04.2022 r.

1. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczyna pełen radości okres Oktawy Wielkanocnej. Stąd każdy dzień tego tygodnia ma rangę uroczystości a piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze święte wg porządku niedzielnego. Dzisiaj wyjątkowo nie będzie wieczornej Adoracji.

3. Przyszła niedziela, to Niedziela Miłosierdzia. Specjalne nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego tego dnia o godz. 15:00. Trwamy także w nowennie przed tą Uroczystością. Dzisiaj zapraszamy na nowennę o godz. 15:00, natomiast w ciągu tygodnia będziemy ją odmawiać po Mszy św. wieczornej.

4. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 zapraszamy na błogosławieństwo wszystkie rodziny.

5. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia.

6. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej. Zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

7. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy współtworzyli i aktywnie włączyli się w przygotowanie i celebrację Triduum Paschalnego w naszym Sanktuarium. Dzięki Wam mogliśmy lepiej przeżywać ten czas i przyjmować owoce odkupienia w naszym życiu. Bóg zapłać.