Ogłoszenia » Bieżące » VI Niedziela Zwykła 12.02.2023 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Zwykła

12.02.2023 r.

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo zapraszamy dzieci. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy całe rodziny.

2. Jak ogłaszaliśmy w zeszłym tygodniu, dzisiaj po każdej Mszy św. zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek, na pomoc osobom niepełnosprawnym i chorym będących pod opieką Katolickiego Ruchu Dobroczynnego „Betel”.

3. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

4. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej: Msza św. o godz. 19:00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W najbliższy piątek 17 lutego Siostry Obliczanki obchodzić będą swoją patronalną Uroczystość Najświętszego Oblicza Jezusa Chrystusa. Polecamy Waszym modlitwom Siostry posługujące w Leśniowie, a także całe Zgromadzenie. Tego dnia Msza św. w intencjach Zgromadzenia o godz. 7:00.

6. Również w piątek spotkanie grupy Małej Tereski, która przy naszym Sanktuarium modli się w intencji powołań.  O godz. 17:00 Msza św. a bezpośrednio po Mszy św. konferencja i adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W sobotę 18 lutego po Mszy św. o godz. 17:00 zapraszamy na kolejny Wieczór uwielbienia.  

8. Od 24 do 26 lutego zapraszamy do naszego paulińskiego klasztoru we Włodawie, młodzież męską (od klasy maturalnej), która rozeznaje swoja drogę życiową, na czas modlitwy i skupienia, czyli rekolekcje. Koszt rekolekcji: ofiara dobrowolna. Więcej szczegółów na stronie internetowej: powolania.paulini.pl

9. Natomiast od 24 do 26 marca w naszym Leśniowskim Sanktuarium odbędą się Rekolekcje dla prawdziwych mężczyzn „NOC JÓZEFA”, podczas których wspólnie razem ze świętym Józefem będziemy poznawać wolę Ojca w niebie, odkrywać odwagę i piękno ojcostwa, do którego przeżywania jesteśmy wezwani. Zapisy telefonicznie pod numerem: 662-218-729 lub poprzez e-maill: rekolekcje.lesniow@gmail.com. Informacje także w gablocie przed kościołem i na naszym Facebooku.

10. Przypominamy także, że istnieje możliwość przekazania 1,5% podatku na nasze Sanktuarium. Wystarczy w swoim rocznym rozliczeniu z Urzędem Skarbowym podać KRS i cel szczegółowy. Potrzebne dane można znaleźć w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej w dziale „Z pomocą rodzinie”.

11. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, tygodnika Niedziela oraz dwumiesięcznika Jasna Góra, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej.

12. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.