OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXX Niedziela Zwykła

23.10.2022 r.

1. Po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo niewiast w stanie błogosławionym oraz tych, które proszą o dar potomstwa. Za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo wszystkich pielgrzymów.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej: Msza św. o godz. 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Dzisiaj w Parafii w Żarkach rozpoczęły się Misje Jubileuszowe z racji 500 rocznicy budowy Kościoła. Potrwają one do przyszłej niedzieli. W związku z tym dzisiaj o godz. 20:00 odbędzie się koncert wokalno-organowy, na który ksiądz Proboszcz gorąco zaprasza. Szczegółowy plan Misji znajduje się gablocie przed kościołem.

5. W Listopadzie w dni powszednie o godz. 16.30 będziemy odmawiać różaniec z wypominkami za naszych zmarłych. Intencje wypominkowe można składać w zakrystii i w sekretariacie.

6. Przy naszym Sanktuarium powstała Grupa AA (Anonimowych Alkoholików). Zapraszamy wszystkich mających problem z alkoholem, uzależnionych, oraz członków AA na mitingi, które odbywają się we wtorki o godz. 20.00 w Sali w tzw. „willi”.

7. Od listopada przy naszym Sanktuarium będzie możliwość spotkania z psychologiem rodzinnym. Numer telefonu do zapisów można znaleźć w gablocie przed kościołem i na naszej stronie internetowej.

8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, tygodnika Niedziela, oraz dwumiesięcznika Jasna Góra, a także zapraszamy do odwiedzenia naszej kawiarenki sanktuaryjnej czynnej w niedzielę w zmienionych godzinach od godz. 10:00-16:30, gdzie dostępne są m.in. zdrowe balsamy ziołowe na sen, trawienie i odchudzanie, oraz nowe pozycje książkowe dotyczące duchowości oraz tematyki rodzinnej. Informujemy również, że w kawiarence jest już możliwość dokonywania transakcji bezgotówkowych (płacenie kartą)

9. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.