OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
28 sierpnia 2022
XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz.11:00 kobiet w stanie błogosławionym i tych które pragną wyprosić łaskę macierzyństwa. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy małżonków.
2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim.
3. Serdecznie dziękujemy ks. bp. Arturowi Ważnemu za wygłoszenie rekolekcji małżeńskich. Niech Matka Boża Leśniowska, prowadzi dalej do bliskości za swoim Synem - Jezusem Chrystusem.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W sobotę zapraszamy na Mszę Św. o godz. 10.00 w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, oraz nabożeństwo wynagradzające z modlitwą różańcową.
5. Od środy bracia nowicjusze rozpoczynają czas rekolekcji przygotowujących ich do złożenia pierwszej profesji zakonnej. Bardzo prosimy o modlitwę w ich intencji.
6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00 zmiana tajemnic różańcowych.
7. Decyzją Ojca Generała naszego Zakonu od dnia 1 września nowym Podprzeorem w Leśniowie został O. Bernard.
8. Nasza „Arka Noego” powiększyła się o dwa kolejne zwierzaki, są to owce. Ofiarodawcom bardzo dziękujemy i jednocześnie przypominamy, że na naszym Facebooku trwa konkurs na imiona dla naszych zwierzaków: dwa Alpaki i trzy kózki i dwie owce . Propozycje imion można zamieszczać w komentarzach pod konkursowym postem. Ogłoszenie wyników w II niedzielę września. Dla zwycięzców przewidziano nagrody.
9. Nasi współbracia z Klasztoru w Warszawie organizują pielgrzymkę do Medjugorie. 


10. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.