Ogłoszenia » Bieżące » XVIII Niedziela Zwykła 31.07.2022 r.

OGŁOSZENIE DUSZPASTERSKIE

31 lipca 2022

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo wszystkich pielgrzymów. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy małżonków.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek oraz piątek miesiąca. W naszych modlitwach w sposób szczególny modlimy się za kapłanów, prosząc Chrystusa Najwyższego Kapłana o dar nowych powołań do służby w Kościele. 

4. W przyszłą sobotę obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego. Jest to również pierwsza sobota miesiąca, z tej racji zapraszamy na Mszę Św.
o godz 10.00 w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, oraz nabożeństwo wynagradzające z modlitwą różańcową.

5. Dzisiaj po Mszy Św. o godz 8.00 zmiana tajemnic różańcowych Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej.

6. W piątek w naszym sanktuarium rozpoczęliśmy  rekolekcje małżeńskie, które prowadzi nasz współbrat paulin O. Bogdan Waliczek.
Serdecznie dziękujemy O. Bogdanowi za wygłoszenie rekolekcji małżeńskich, otaczamy go naszą modlitwą i polecamy opiece Matce Bożej Leśniowskiej.

7. Za tydzień w niedzielę tj. 7 sierpnia, zapraszamy na coroczną pielgrzymkę małżeństw, szczególnie tych zawartych w naszym sanktuarium. Uroczysta Msza Św. wraz z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich oraz błogosławieństwem małżonków, odbędzie się o godz. 11.00 pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Ks. Arcybiskupa Wacława Depo, metropolity częstochowskiego. Po Mszy Św. zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na piknik rodzinny oraz wiele atrakcji
i zabaw, które zostały dla Was przygotowane. 

8. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece  Pani Leśniowskiej.