Ogłoszenia » Bieżące » X Niedziela Zwykła 9.06.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

X Niedziela Zwyka

9.06.2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci, za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy rodziny. Dzisiaj o godz. 14:00 zapraszamy na coroczne poświęcenie pól w Leśniowie i Przewodziszowicach. Będziemy modlić się o dobrą pogodę i obfite plony.

2. Zapraszamy na niedzielną Adoracje Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00, a zakończenie o godz. 16:30.

3. Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe. W niedziele o godz. 16:15, natomiast w dni powszednie po Mszach św. wieczornych, za wyjątkiem środy i soboty, wtedy Nabożeństwo połączone będzie z nowenną o godz. 19:00. Cały czas można zamawiać intencje mszalne na ten rok. Zapraszamy do zakrystii po Mszach św. oraz do sekretariatu w godzinach urzędowania.

4. Już dziś zapraszamy do udziału w rekolekcjach małżeńskich które odbędą się w naszym Sanktuarium w dniach od 28 do 30 czerwca, a poprowadzi je Pan Mieczysław Guzewicz, dr teologii biblijnej, autor wielu publikacji o tematyce rodzinnej i małżeńskiej. Więcej informacji na naszej stronie internetowej i FB.

5. Z racji corocznego festynu rodzinnego, który w tym roku przypada 30 czerwca, serdecznie zapraszamy do pozostania z nami przez całą niedzielę. Wśród wielu atrakcji przygotowanych dla rodzin i dzieci, szczególną będzie koncert zespołu Arka Noego o godz. 17.30. Wstęp wolny.

6. Od 15 do 21 lipca w Leśniowskim Sanktuarium, odbędą się Paulińskie Dni Młodych. To trwające od 2009 roku spotkania młodzieży, łączące w sobie rekolekcje w rytmie Bożego Słowa i radość ze wspólnego, aktywnego wypoczynku. Aby jak najwięcej młodych mogło przyjechać do Leśniowa, chcemy, aby koszty uczestnictwa były jak najniższe. Stąd zwracamy się do Was z prośbą o pomoc i wsparcie finansowe tego dzieła. Ofiary w całości zostaną przeznaczone na organizację tego spotkania. Ofiary można składać do skarbony przy wejściu do kościoła z napisem Paulińskie Dni Młodych.

7. W zakrystii oraz w naszej kawiarence można nabyć Leśniowskie Kalendarze na rok 2025. Zachęcamy również do zakupu prasy katolickiej. Przypominamy, że zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetowa www.produkty.lesniow.pl. Zapraszamy także do sklepiku przy wejściu na teren Arki Noego, na pyszne lody i popcorn.

8. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy spieracie to miejsce swoja modlitwa i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.