Ogłoszenia » Bieżące » VI Niedziela Wielkanocna 5.05.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Wielkanocna

5.05.2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo i odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Za tydzień na Mszę św. ze specjalną homilią i na błogosławieństwo zapraszamy dzieci. Natomiast na godz. 16:30 na Mszę św. z błogosławieństwem Lourdskim zapraszamy chorych.

2. Zapraszamy na niedzielną Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W niedziele o godz. 16:15, natomiast w dni powszednie po Mszach św. wieczornych, za wyjątkiem środy i soboty, wtedy nabożeństwo połączone będzie z nowenną o godz. 19:00.

4. W środę 8 maja przypada Uroczystość św. Stanisława BM. W naszym klasztorze na Skałce w Krakowie bracia klerycy piątego roku przyjmą święcenia diakonatu. Prosimy o modlitwę w ich intencjach.

5. Do dnia 3 czerwca, w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 20:00 w naszym Sanktuarium odbywają się Katechezy wtajemniczenia chrześcijańskiego. Serdecznie zapraszamy.

6. W piątek 10 maja zapraszamy małżeństwa i rodziny o godz. 18:30 na pierwsze spotkanie nowopowstającej Wspólnoty SNR (Stowarzyszenie Najświętszej Rodziny). Więcej informacji na naszym FB.

7. Natomiast w  przyszłą niedzielę zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej „Słodka Niedziela”. Tego dnia po wszystkich Mszach Świętych Wspólnota św. Teresy wraz z braćmi nowicjuszami rozprowadzać będą ciasta, z których dochód przeznaczony będzie na wsparcie dzieci z częstochowskiego Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego prowadzanego przez Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Wszystkich zachęcamy do udziału w tym charytatywnym dziele.

8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej. Zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

9. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.