Ogłoszenia » Bieżące » V Niedziela Wielkanocna 28.04.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Wielkanocna

28.04.2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo niewiast w stanie błogosławionym oraz małżeństw proszących o dar potomstwa. Za tydzień na błogosławieństwo i odnowienie przyrzeczeń zapraszamy małżonków.

2. Zapraszamy na niedzielną Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00 a zakończenie o godz. 16:30.

3. Do dnia 3 czerwca, w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 20:00 w naszym Sanktuarium odbywają się Katechezy wtajemniczenia chrześcijańskiego. Serdecznie zapraszamy.

4. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Będziemy je odprawiać w dni powszednie po Mszach św. wieczornych, za wyjątkiem środy i soboty, wtedy nabożeństwo połączone będzie z nowenną o godz. 19:00. Natomiast w niedzielę zapraszamy o godz. 16:15.

5. W piątek 3 maja przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski i Głównej Patronki Archidiecezji Częstochowskiej. Porządek Mszy św. jak w niedziele. Podczas Eucharystii o godz. 11.00 odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy po Mszy Św. wieczornej na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji wynagradzania za grzechy kapłanów oraz w intencji świętości ich życia, oraz o łaskę nowych powołań. Natomiast w sobotę Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi oraz nabożeństwo wynagradzające z modlitwą różańcową o godz. 10:00. Natomiast w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Również w przyszłą niedzielę odbędzie się coroczna Pielgrzymka Strażaków. Podczas Mszy Św. o godz. 11:00, będziemy się modlić w intencjach strażaków jak również ich rodzin. Serdecznie zapraszamy.

8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej. Zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

9. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.