Ogłoszenia » Bieżące » IV Niedziela Wielkanocna 21.04.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Wielkanocna

21.04.2024 r.

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza a jednocześnie światowy dzień modlitw o powołania. Prosimy zatem o szczególną modlitwę o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz o właściwe rozeznanie powołania dla naszych braci nowicjuszy.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo rodzin. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy niewiasty w stanie błogosławionym oraz małżeństwa proszące o dar potomstwa.

3. Zapraszamy na niedzielną Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00 a zakończenie o godz. 16:30.

4. Od 15 kwietnia do 3 czerwca, w poniedziałki i czwartki o godz. 20:00 w naszym Sanktuarium odbywają się będą Katechezy wtajemniczenia chrześcijańskiego.

5. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej: rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19:00.

6.  W sobotę 27 kwietnia zapraszamy na drugą turę Randki małżeńskiej. Ta randka przeznaczona jest dla małżeństw którym nie udało się być w marcu. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji na naszej stronie internetowej i FB.

7. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszym Sanktuarium małżonków Katarzynę i Rafała Wyrębak wraz z S. Elżbietą Kuczmarską, którzy zapraszać będą udziału w spotkaniach rodzinnych Stowarzyszenia Najświętszej Rodziny. Spotkania rozpoczną się przy naszym Sanktuarium już w maju.

8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej. Zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

9. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.