Ogłoszenia » Bieżące » III Niedziela Wielkanocna 14.04.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Wielkanocna

14.04.2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy całe rodziny. Natomiast po Mszy św. o godz. 16:30 zapraszamy osoby chore na Nabożeństwo Lourdzkie z modlitwą o uzdrowienie.

2. Zapraszamy na niedzielną Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00 a zakończenie o godz. 16:30.

3. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny, którego tematem przewodnim jest: Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i oraz w życiu osobistym.

4. Od 15 kwietnia do 3 czerwca, w poniedziałki i czwartki o godz. 20:00 w naszym Sanktuarium odbywać się będą Katechezy wtajemniczenia chrześcijańskiego. Więcej informacji na naszym Facebooku.

5. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej: rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19:00.

6.  W sobotę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia.

6. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej. Zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

7. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.