Ogłoszenia » Bieżące » Niedziela Miłosierdzia Bożego 7.04.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Miłosierdzia Bożego

7.04.2024 r.

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo małżeństw i odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Za tydzień na Mszę św. ze specjalną homilią i na błogosławieństwo zapraszamy dzieci. Natomiast na godz. 16:30 na Mszę św. z błogosławieństwem Lourdskim zapraszamy chorych.

2. Dzisiaj w związku z Niedzielą Miłosierdzia Bożego zapraszamy na specjalne nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

3. Dzisiaj również rozpoczynamy Triduum ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Wspólna modlitwa w intencji nowych powołań oraz za powołanych rozpoczynać się będzie każdego dnia różańcem o godzinie 18.30, a następnie Msza św. z homilią o godz. 19:00.  We wtorek 9 kwietnia, w rocznicę wstąpienia św. Teresy do Karmelu w Lisieux nastąpi uroczyste wprowadzenie do świątyni relikwii "małej świętej”. Wszystkie te wydarzenia będą transmitowane na antenie Radia Jasna Góra, a także poprzez naszą stronę internetową.

4. Jutro obchodzimy przeniesioną Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. tego dnia jak w dzień powszedni. W tym dniu Kościół w Polsce obchodzi także Dzień Świętości Życia.  Tego dnia na Jasnej Górze nasi współbracia złożą swoje śluby wieczyste. Prosimy Was o modlitwę w ich intencji.

5. W wtorek spotkanie Grupy Leśniowskiej. Rozpoczęcie tradycyjnie Mszą św. o godz. 19:00.

6. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej. Zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

7. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.