Ogłoszenia » Bieżące » I Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I Niedziela Wielkiego Postu

18.02.2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo rodzin. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy niewiasty w stanie błogosławionym oraz te, które proszą o dar potomstwa.

2. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej: Msza św. o godz. 19:00.

3. Pomocą w przeżywaniu Wielkiego Postu są tradycyjne nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa w piątki o godz. 20:00, oraz Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 16:00. Przypominamy, że za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny, po spełnieniu zwykłych warunków.

4. Przez okres Wielkiego Postu bracia nowicjusze podczas nocnych Adoracji Najświętszego Sakramentu w zakonnej kaplicy, chcą powierzać Bogu w modlitwie także Wasze intencje. Intencje można zapisać na kartkach i wrzucić skrzynki na Ołtarzu Jezusa Miłosiernego.

5. Ważnym elementem wielkopostnych postanowień jest także jałmużna. Jako Zakon pragniemy Was prosić także o materialne wsparcie Paulińskich Misji w Afryce w Kamerunie i RPA. Ofiary można składać przez cały okres Wielkiego Postu do skarbony przy figurze św. Pawła Apostoła (podpisanej: JAŁMUŻNA WIELKOPOSTNA).

6. W sobotę 24 lutego po Mszy św. o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie ewangelizacyjno- modlitewne z posługą modlitwy o uzdrowienie.

7.  Już dzisiaj pragniemy zaprosić małżonków w sobotę 2 marca na tzw. Randkę Małżeńską. Więcej informacji o tym spotkaniu na plakacie przed Kościołem oraz na naszej stronie internetowej i Facebooku.

8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, tygodnika Niedziela oraz dwumiesięcznika Jasna Góra, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej.

9. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.