Ogłoszenia » Bieżące » V Niedziela Zwykła 4.02.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Zwykła

4.02.2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo małżonków i odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy dzieci. Zapraszamy także na niedzielną Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00 a zakończenie o godz. 16:30.

2. Jutro 5 lutego obchodzić będziemy wspomnienie św. Agaty, stąd na zakończenie każdej Mszy św. poświęcimy chleb, sól i wodę, czyli znaki Bożej opatrzności i ochrony przed ogniem.

3. We wtorek 6 lutego spotkanie Grupy Leśniowskiej. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19:00. Natomiast w piątek 9 lutego o godz. 18:00 Msza św. i spotkanie Grupy Małej Tereski.

4. W przyszłą niedzielę 11 lutego obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Chorych. Tego dnia podczas Mszy św. o godz. 16:30 osoby chore będą mogły przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych. Kościół w tym sakramentalnym powierzeniu chorego ukazuje zbawcze działanie samego Chrystusa, które ma osobę chorą podtrzymać mocą łaski Boga w samym cierpieniu, niecierpliwości, lęku, a nade wszystko w słabości fizycznej i duchowej, jak również w przeżywanych wątpliwościach i osłabieniu wiary. /KKK, kan. 999/. Bardzo prosimy aby wszystkim osobom chorym i cierpiącym, pomóc w dotarciu do kościoła, oraz o modlitwę w ich intencji.

5. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, tygodnika Niedziela oraz dwumiesięcznika Jasna Góra, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej.

6. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.