Ogłoszenia » Bieżące » IV Niedziela Zwykła 28.01.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Zwykła

28.01.2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo niewiast w stanie błogosławionym oraz tych które pragną wyprosić łaskę macierzyństwa. Za tydzień na błogosławieństwo i odnowienie przyrzeczeń małżeńskich zapraszamy małżonków. Zapraszamy także na niedzielną Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00 a zakończenie o godz. 16:30.

2. Dzisiaj podczas Mszy św. o 16:30 będziemy gościć Kapelę góralską „Ondraszki”, a po Mszy św. zapraszamy na koncert kolęd.

3. We wtorek 30 stycznia spotkanie Grupy Leśniowskiej. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19:00.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy po Mszy Św. wieczornej na Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji wynagradzania za grzechy kapłanów w intencji świętości ich życia oraz o łaskę nowych powołań. Natomiast w sobotę Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi oraz nabożeństwo wynagradzające z modlitwą różańcową o godz. 10:00. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych.

5. W piątek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Poświęcenie gromnic podczas każdej mszy świętej. Porządek mszy świętych jak w dni powszednie. W naszej Kawiarence, można jeszcze nabyć gromnice. 2 lutego przypada także Dzień Życia Konsekrowanego. Tego dnia po Mszy św. wieczornej o godz. 17:00 serdecznie zapraszamy na Jasełka przygotowane przez rodziny z naszej Parafii z udziałem braci nowicjuszy.

6. Natomiast w sobotę 3 lutego przypada wspomnienie św. Błażeja, orędownika w chorobach gardła, z tej racji na każdej Mszy świętej udzielimy błogosławieństwa osobom zmagającym się z takimi schorzeniami oraz tradycyjne pobłogosławimy jabłka.

7. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, tygodnika Niedziela oraz dwumiesięcznika Jasna Góra, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej.

8. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.