Ogłoszenia » Bieżące » Zewnętrzna Uroczystość św. Pawła I Pustelnika 21.01.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Zewnętrzna Uroczystość św. Pawła I Pustelnika

21.01.2024 r.

1. Dzisiejsza niedziela to jednocześnie w naszym Zakonie zewnętrzna Uroczystość św. Pawła I Pustelnika. Dziękując Bogu za Jego ukryte przed światem i zanurzone w Bogu życie, za Jego wstawiennictwo i opiekę nad naszym Zakonem, dziękujemy także Wam za Waszą obecność i modlitwę nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia. O godz. 11:00 z tej okazji uroczysta Suma, a po niej tradycyjne „pawełkowe” błogosławieństwo całych rodzin. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy niewiasty w stanie błogosławionym i te, które proszą o dar potomstwa. Zapraszamy także na niedzielną Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00 a zakończenie o godz. 16:30.

2. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 16:30 w Klasztorze spotkanie opłatkowe Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej.

3. Natomiast we wtorek 23 stycznia spotkanie Grupy Leśniowskiej. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19:00.

4. W sobotę 26 stycznia Mszą świętą o godz. 17:00 rozpocznie się w naszym Sanktuarium Spotkanie Grup Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Częstochowskiej.  Po Mszy św. spotkanie charyzmatyczne z modlitwą uwielbienia.

5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 16:30 będziemy gościć Kapelę góralską „Ondraszki”, a po Mszy św. zapraszamy na koncert kolęd.

6. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, tygodnika Niedziela oraz dwumiesięcznika Jasna Góra, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej, gdzie w związku ze zbliżającym się Świętem Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) można już zakupić świece.

7. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.