Ogłoszenia » Bieżące » IV Niedziela Adwentu 24.12.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Adwentu

24.12.2023 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo kobiet w stanie błogosławionym, oraz tych które o to błogosławieństwo proszą. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy Wszystkich pielgrzymów. Dzisiaj wyjątkowo nie będzie niedzielnej Adoracji Najświętszego Sakramentu.

2. Dzisiejsza niedziela jest jednocześnie Wigilią Uroczystości Bożego Narodzenia. Z tej racji jak już ogłaszaliśmy nie będzie dzisiaj Mszy o godz. 16:30 i 19:00, spowiedź w dniu dzisiejszym wyłącznie podczas Mszy świętych.  

3. Tradycyjnie Uroczystość Bożego Narodzenia rozpoczniemy Mszą św. o północy (tzw. Pasterką). Tego dnia Msze święte wg porządku niedzielnego. Nie będzie tylko Mszy św. o godz. 6:30. W Boże Narodzenie nie będziemy również spowiadać. (Nie ma także Adoracji o godz. 15:00).

4. 26 grudnia Święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święte tego dnia jak w każdą niedzielę.

5. Przyszła Niedziela jest jednocześnie ostatnim dniem roku. Tego dnia dziękczynna Msza św. za mijający rok o godz. 19:00. Natomiast o północy Msza św. na rozpoczęcie nowego 2024 roku.

6. W związku ze zbliżającym się końcem roku prosimy wszystkich o wsparcie naszego sanktuarium w formie złożenia 1,5 % podatku z rozliczenia rocznego, które będzie wparciem dla nas na rozpoczęte inicjatywy duszpasterskie w sanktuarium Matki Bożej.

7. W zakrystii oraz w naszej kawiarence można nabyć Leśniowskie Kalendarze na rok 2024, oraz opłatki na stół wigilijny. Przez wszystkie Niedziele Adwentu, kawiarenka czynna jest od 10:00 do 16:30. Zachęcamy też do zakupu prasy katolickiej. Przypominamy, że zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

8. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.