Ogłoszenia » Bieżące » XXIX Niedziela Zwykła 22.10.2023 r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIX Niedziela Zwykła

22.10.2023 r

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo kobiet w stanie błogosławionym i tych, które tę łaskę pragną wyprosić. Za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo wszystkich pielgrzymów.

2.  Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00

3. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 19:00 a po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Przed nami ostatnie dni miesiąca października. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, nie tylko w naszych świątyniach, ale i również w rodzinach i małżeństwach, powierzając Bożej Matce nasze życie i powołania. W naszym Sanktuarium nabożeństwa różańcowe odbywają się w niedziele o godz. 16.00 oraz w tygodniu o 16:30.

5. Natomiast przez cały listopad w dni powszednie o godz. 16.30 będziemy odmawiać różaniec z wypominkami, oraz dodatkowo w I, II i IV niedzielę listopada o godz. 11:00 będziemy odprawiać Msze zbiorowe na naszych zmarłych. Kartki z imionami można składać w zakrystii i w sekretariacie.

6.  Zgodnie z zapowiedzianym ogłoszeniem z ubiegłej niedzieli, w dniu dzisiejszym we wszystkich Kościołach w Polsce odbywa się liczenie wiernych.

7. Zapraszamy do naszego Sanktuarium na weekendowe rekolekcje. Od 3 do 5 listopada rekolekcje dla mężczyzn „Powołany do zwycięstwa”, od 17 do 19 listopada na rekolekcje dla kobiet „Utkana miłością Boga”. A od 6 listopada do 8 grudnia zapraszamy wszystkich, a szczególnie małżeństwa i rodziny do wzięcia udziału w 33-dniowych rekolekcjach oddania się Matce Więcej informacji na plakatach, naszej stronie internetowe i FB.

8. Cały czas można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. Zapraszamy do zakrystii po Mszach św. oraz do sekretariatu w godzinach urzędowania.

9. W zakrystii oraz w naszej kawiarence można nabyć Leśniowskie Kalendarze na rok 2024. Zachęcamy też do zakupu prasy katolickiej. Przypominamy, że zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

10. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.