Ogłoszenia » Bieżące » XXVIII Niedziela Zwykła 15.10.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela Zwykła

15.10.2023

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo rodzin. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy kobiety w stanie błogosławionym, oraz te które tą łaskę pragną wyprosić.

2.  Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. O godz. 19:00 a po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W przyszłą sobotę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.

5. Trwamy w miesiącu październiku. Jest to szczególny czas spotkania z Maryją w modlitwie różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy nie tylko w naszych świątyniach, ale i również sięgajmy po różaniec w rodzinach i małżeństwach, powierzając Bożej Matce nasze życie i powołania. W naszym Sanktuarium nabożeństwa różańcowe odbywają się w niedziele o godz. 16:00 oraz w tygodniu o 16:30

6.  Zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski, doroczne badanie niedzielnych praktyk religijnych (tzw. liczenie wiernych) odbędzie się w przyszłą niedzielę 22 października.

7.  W dniu dzisiejszym obchodzimy XXIII Dzień Papieski pod hasłem: Cywilizacja życia. W ramach tego dnia organizowana jest w całej Polsce zbiórka na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, czyli „żywy pomnik pontyfikatu Jana Pawła II”. Przed naszym kościołem zbiórka do puszek po każdej Mszy św.

8. Zapraszamy do naszego Sanktuarium na weekendowe rekolekcje. Od 3 do 5 listopada rekolekcje dla mężczyzn „Powołany do zwycięstwa”, od 17 do 19 listopada na rekolekcje dla kobiet „Utkana miłością Boga”. A od 6 listopada do 8 grudnia zapraszamy wszystkich, a szczególnie małżeństwa i rodziny do wzięcia udziału w 33-dniowych rekolekcjach oddania się Matce Więcej informacji na plakatach, naszej stronie internetowe i FB.

9. Cały czas można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. Zapraszamy do zakrystii po Mszach św. oraz do sekretariatu w godzinach urzędowania.

10. W zakrystii oraz w naszej kawiarence można nabyć Leśniowskie Kalendarze na rok 2024. Zachęcamy też do zakupu prasy katolickiej. Przypominamy, że zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

11. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.