Ogłoszenia » Bieżące » XXVII Niedziela Zwykła 8.10.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII Niedziela Zwykła

8.10.2023 r.

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo dzieci. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy całe rodziny.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 19:00 a po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu

4. Trwamy w miesiącu październiku. Jest to szczególny czas spotkania z Maryją w modlitwie różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy nie tylko w naszych świątyniach, ale i również sięgajmy po różaniec w rodzinach i małżeństwach, powierzając Bożej Matce nasze życie i powołania. W naszym Sanktuarium nabożeństwa różańcowe odbywają się w niedziele o godz. 16.00 oraz w tygodniu o 16:30.

5. Jak ogłaszaliśmy w zeszłą niedzielę, dzisiaj po każdej Mszy św. strażacy z OSP Żarki będą zbierać do puszek ofiary przeznaczone na wsparcie zakupu quada i przyczepki ratowniczej. Podziękowaniem będzie upominek w formie ciasta.

6. Natomiast w przyszłą niedzielę, będziemy obchodzić XXIII Dzień Papieski. W ramach tego dnia organizowana jest w całej Polsce zbiórka na „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”, czyli „ żywy pomnik pontyfikatu Jana Pawła II”. Przed naszym kościołem zbiórka do puszek po każdej Mszy św.

7. Zapraszamy do naszego Sanktuarium na weekendowe rekolekcje. Od 3 do 5 listopada rekolekcje dla mężczyzn „Powołany do zwycięstwa”, od 17 do 19 listopada na rekolekcje dla kobiet „Utkana miłością Boga”. A od 6 listopada do 8 grudnia zapraszamy wszystkich, a szczególnie małżeństwa i rodziny do wzięcia udziału w 33-dniowych rekolekcjach oddania się Matce Więcej informacji na plakatach, naszej stronie internetowe i FB.

8. Cały czas można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. Zapraszamy do zakrystii po Mszach św. oraz do sekretariatu w godzinach urzędowania.

9. W zakrystii oraz w naszej kawiarence można nabyć Leśniowskie Kalendarze na rok 2024. Zachęcamy też do zakupu prasy katolickiej. Przypominamy, że zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

10. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.