Ogłoszenia » Bieżące » XXV Niedziela Zwykła 24.09.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXV Niedziela Zwykła

24.09.2023 r.

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo kobiet w stanie błogosławionym i tych, które tę łaskę pragną wyprosić. Za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo małżeństw oraz odnowienie przysięgi małżeńskiej.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. Przyszłą niedzielą rozpoczynamy październik i tym samym przechodzimy na zimowy porządek Mszy św., czyli w dni powszednie Msza św. wieczorna będzie o godz. 17.00. Zapraszamy też na nabożeństwa różańcowe: w niedziele o godz. 16.00, w tygodniu o godz. 16:30.

4. Przyszła niedziela jest jednocześnie, pierwszą niedzielą miesiąca. O godz. 8:00 Msza św. w intencji Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej, a po Mszy św. w Klasztorze spotkanie i zmiana tajemnic.

5. W dniach od 24 do 30 września po terenie naszej Diecezji peregrynować będą relikwie błogosławionej Rodziny Ulmów. We wtorek 26 września Relikwie przybędą do Kościoła pw. Narodzenia NMP w Myszkowie. Szczegółowy plan na plakacie przed kościołem.

6. Już dzisiaj zapraszamy do naszego Sanktuarium na weekendowe rekolekcje. Od 3 do 5 listopada rekolekcje dla mężczyzn „Powołany do zwycięstwa”, a od 17 do 19 listopada na rekolekcje dla kobiet „Utkana miłością Boga”. Więcej informacji na plakatach, naszej stronie internetowe i FB.

7. Natomiast od 6 listopada do 8 grudnia zapraszamy 33-dniowe rekolekcje ODDANIE 33.

8. Cały czas można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. Zapraszamy do zakrystii po Mszach św. oraz do sekretariatu w godzinach urzędowania.

9. W zakrystii oraz w naszej kawiarence można nabyć Leśniowskie Kalendarze na rok 2024. Zachęcamy też do zakupu prasy katolickiej. Przypominamy, że zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

10. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.