Ogłoszenia » Bieżące » XXIV Niedziela Zwykła 17.09.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

17 września 2023

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo rodzin. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy kobiety w stanie błogosławionym i tych,
    które tę łaskę pragną wyprosić.

 

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim
    o godz. 21:00.

 

3. W tym tygodniu przypadają imieniny naszych współbraci; o. Stanisława, o. Jonasza oraz o. Mateusza, serdecznie zapraszamy na mszę św. sprawowane w intencji solenizantów. W poniedziałek o godz. 19:00 w int. o. Stanisława oraz w czwartek o godz. 19.00 w int. o. Jonasza oraz o. Mateusza. Czcigodnym solenizantom życzymy wszelkich potrzebnych łask, zdrowia oraz opieki Matki Bożej Leśniowskiej pamiętając o nich w naszych modlitwach.

 

4. Cały czas można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. Zapraszamy do zakrystii po Mszach św. oraz do sekretariatu w godzinach urzędowania.

 

5. W zakrystii oraz w naszej kawiarence można nabyć Leśniowskie Kalendarze na rok 2024. Zachęcamy też do zakupu prasy katolickiej.
    Przypominamy, że zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

 

6. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.