Ogłoszenia » Bieżące » XXIII Niedziela Zwykła 10.09.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIII Niedziela Zwykła

10.09.2023 r.

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo dzieci, za tydzień na błogosławieństwo  zapraszamy całe rodziny.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej. Msza św. tego dnia o godz. 19:00 a po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Witamy w naszej wspólnocie klasztornej o. Mateusza Walczaka, który decyzją O. Generała został skierowany do posługi w Leśniowskim Sanktuarium. Życzymy mu wszelkiego błogosławieństwa i szczególnej opieki Patronki Rodzin. Cieszymy się także obecnością dziewięciu nowych braci nowicjuszy, którzy rozpoczęli swój pierwszy etap życia zakonnego. Prosimy Was o modlitwę w ich intencji.

5. W sobotę 16 września w godz. 10.00-16.00 na placu przed Sanktuarium odbędzie się Juromania, czyli święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Więcej informacji na temat tego wydarzenia na plakatach, oraz na naszej stronie internetowej.

6. Również w sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejny wieczór uwielbienia

7. W poniedziałek 18 września przypada święto św. Stanisława Kostki. Jest to również dzień imienin O. Stanisława. Na Mszę św. w intencji Solenizanta zapraszamy dzień wcześniej, czyli w niedzielę 17 września na godzinę 9:15.

8. Cały czas można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. Zapraszamy do zakrystii po Mszach św. oraz do sekretariatu w godzinach urzędowania.

9. W zakrystii oraz w naszej kawiarence można nabyć Leśniowskie Kalendarze na rok 2024. Zachęcamy też do zakupu prasy katolickiej. Przypominamy, że zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

10. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.