Ogłoszenia » Bieżące » XXII Niedziela Zwykła 3.09.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII Niedziela Zwykła

3.09.2023 r.

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11:00 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo małżonków, za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy dzieci.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. We wtorek po wakacyjnej przerwie rozpoczynają się spotkania Grupy Leśniowskiej. Msza św. tego dnia o godz. 19:00 a po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Tego dnia zapraszamy po Mszy Św. wieczornej na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji wynagradzania za grzechy kapłanów oraz w intencji świętości ich życia, oraz o łaskę nowych powołań.

5. W piątek 8 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Matki Bożej Siewnej. W naszym klasztorze to dzień szczególny, tego dnia br. Paweł złoży pierwsze śluby zakonne. Zapraszamy na Mszę św. z obrzędem złożenia profesji zakonnej na godz. 11.00. Bardzo Was prosimy o modlitwę w jego intencji.

6. Decyzją Ojca Generała O. Szymon kończy swoją posługę w Leśniowskim Sanktuarium. Dziękujemy za czas spędzony w Leśniowie i życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Leśniowskiej w nowym miejscu.

7. Cały czas można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. Zapraszamy do zakrystii po Mszach św. oraz do sekretariatu w godzinach urzędowania.

8. W zakrystii oraz w naszej kawiarence można nabyć Leśniowskie Kalendarze na rok 2024. Zachęcamy też do zakupu prasy katolickiej. Przypominamy, że zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

9. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.