Ogłoszenia » Bieżące » XX Niedziela Zwykła 20.08.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XX Niedziela Zwykła

20.08.2023 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo rodzin, za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo kobiety w stanie błogosławionym, oraz te które tą łaskę pragną wyprosić.

2. Dzisiaj jeszcze o godz. 17:30 zapraszamy na koncert Częstochowskiego kwartetu smyczkowego. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy również na niedzielną Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 19:00, która zakończy Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. Decyzją Generała Zakonu Paulinów posługę w  naszym Sanktuarium rozpoczęli O. Jan Michalak i O. Jonasz Sowiński. Ciesząc się obecnością naszych współbraci polecamy ich posługę wstawiennictwu Matki Bożej Leśniowskiej.

4. W piątek 25 sierpnia rozpoczynamy kolejną turę trzydniowych Rekolekcji małżeńskich. Poprowadzi je nasz współbrat o. Jerzy Kielech. Szczegółowy plan rekolekcji na naszym FB, stronie internetowej oraz w gablocie przed kościołem.

5. W sobotę 26 sierpnia przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze święte tego dnia według porządku niedzielnego.

6. Cały czas można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. Zapraszamy do zakrystii po Mszach św. oraz do sekretariatu w godzinach urzędowania.

7. W zakrystii oraz w naszej kawiarence można nabyć Leśniowskie Kalendarze na rok 2024. Zachęcamy też do zakupu prasy katolickiej. Przypominamy, że zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

8. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.