Ogłoszenia » Bieżące » Przemienienie Pańskie 6.08.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE

6.08.2023 r.

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo małżonków i odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

2. Po Mszy św. o godz. 8:00 zmiana tajemnic różańcowych w Klasztorze. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu tradycyjnie po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. W następną niedzielę 13 sierpnia, zapraszamy na coroczną pielgrzymkę małżeństw, szczególnie tych zawartych w naszym sanktuarium. Uroczysta Msza Św. wraz z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich oraz błogosławieństwem małżonków, odbędzie się o godz. 11.00 pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Ks. Arcybiskupa Wacława Depo, metropolity częstochowskiego. Natomiast o godz. 17:30 zapraszamy na koncert Reprezentacyjnej Orkiestry Górniczej PGG pod dyrekcją Mirosława Kaszuby.

4. Już dzisiaj pragniemy zaprosić na kolejną turę Rekolekcji małżeńskich w dniach od 25 do 27 sierpnia. Poprowadzi je nasz współbrat o. Jerzy Kielech.

5. Przypominamy, że można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. Zapraszamy do zakrystii po Mszach św. oraz do sekretariatu w godzinach urzędowania.

6. W zakrystii oraz w naszej kawiarence można nabyć Leśniowskie Kalendarze na rok 2024. Zachęcamy też do zakupu prasy katolickiej. Przypominamy, że zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

7. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.