Ogłoszenia » Bieżące » XI Niedziela Zwykła 18.06.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XI Niedziela Zwykła

18.06.2023 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo rodzin. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy kobiety w stanie błogosławionym oraz te, które tę łaskę pragną wyprosić.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w procesje w oktawie Bożego Ciała. Asyście liturgicznej, Jasnogórskiej Rodzinie Różańcowej, panom noszącym baldachim, młodzieży i dzieciom sypiącym kwiatki wraz z rodzicami, oraz wszystkim uczestnikom za piękne świadectwo wiary.  

4. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej: Msza św. o godz. 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek 23 czerwca rozpoczynamy kolejną serię Rekolekcji małżeńskich. Poprowadzi nasz współbrat O. Grzegorz Zakrzewski z klasztoru w Krakowie. Na zakończenie Rekolekcji w niedzielę 25 czerwca zapraszamy na rodzinny festyn, z koncertem Zespołu Deus Meus (koncert o godz. 17:30 – wstęp wolny).

6.  W piątek przypada także Dzień Ojca. Na wspólną modlitwę w intencji wszystkich ojców oraz indywidualne błogosławieństwo ojców zapraszamy na Mszy św. o godz. 19.00. 

7. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe. Każdego dnia po Mszy św. wieczornej (w dni powszednie i w niedziele), za wyjątkiem środy i soboty, wtedy nabożeństwo połączone jest z nowenną o godz. 19:00.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 8:00 zmiana tajemnic różańcowych.

9. Zapraszamy na Odpusty ku czci Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin i Gminy Żarki w niedziele 2-go i 9-go lipca. 2 lipca porządek mszy św. niedzielny z tą różnicą, że nie będzie Mszy św. o godz. 9.15. Uroczystości odpustowe rozpoczną się procesją wyruszającą spod Urzędu Miasta o godz. 10.00. Tego dnia sumie odpustowej o godz. 11.00 będzie przewodniczył Generał Zakonu Paulinów O. Arnold Chrapkowski. Natomiast w niedzielę 9 lipca uroczysta Msza św. o godz. 11:00 pod przewodnictwem ks. bpa Andrzeja Przybylskiego. Szczegółowy plan uroczystości w gablocie przed kościołem i na naszym Facebooku.

10. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej. Zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

11. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.