Ogłoszenia » Bieżące » X Niedziela Zwykła 11.06.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

X Niedziela Zwykła

11.06.2023 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo dzieci. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy całe rodziny.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej: Msza św. o godz. 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

 4. Dzisiaj o godz. 14.00 z naszego Sanktuarium wyruszy procesja, podczas  której poświęcimy pola w Leśniowie i Przewodziszowicach, oraz będziemy wypraszać Boże błogosławieństwo dla pracujących na roli oraz błagać o obfite plony ziemi. Zapraszamy do włączenia się we wspólną modlitwę.

5. Trwamy w oktawie Bożego Ciała: do czwartku 15 czerwca, po mszach św. o godz. 19.00 zapraszamy na procesje z Najświętszym Sakramentem wokół naszego kościoła. W czwartek na zakończenie oktawy podczas Mszy św. o 19:00 tradycyjne poświęcenie wianków z ziół i kwiatów.

6.  W piątek 16 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych), a w sobotę 17 czerwca Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.

7. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe. Każdego dnia po Mszy św. wieczornej (w dni powszednie i w niedziele), za wyjątkiem środy i soboty, wtedy nabożeństwo połączone jest z nowenną o godz. 19:00. W czasie oktawy Bożego Ciała, nabożeństwo połączone będzie z procesją Eucharystyczną.

8. W dniach od 23 do 25 zapraszamy na kolejną serię Rekolekcji małżeńskich. Poprowadzi nasz współbrat O. Grzegorz Zakrzewski z klasztoru w Krakowie. Na zakończenie Rekolekcji w niedzielę 25 czerwca zapraszamy na rodzinny festyn, z koncertem Zespołu Deus Meus (koncert o godz. 17:30 – wstęp wolny).

9. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej. Zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

10. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.