Ogłoszenia » Bieżące » Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 21.05.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

21.05.2023 r

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo rodzin. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy kobiety w stanie błogosławionym oraz małżeństwa proszące o dar potomstwa.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Każdego dnia po Mszy św. wieczornej (w dni powszednie i w niedziele), za wyjątkiem środy i soboty, wtedy nabożeństwo połączone jest z nowenną o godz. 19:00.

4. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej: Msza św. o godz. 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Trwamy w modlitwie nowennowej przygotowującej nas duchowo do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Nowennę odprawiamy podczas nabożeństwa majowego.

6. W piątek przypada Dzień Matki. W tym dniu, podczas wieczornej Mszy św., otoczymy modlitwą wszystkie mamy, a po mszy św. udzielimy indywidualnego błogosławieństwa.

7. Również w piątek rozpoczynamy trzydniowe rekolekcje dla małżeństw. Prowadził je będzie nasz współbrat o. Wojciech Dec. Szczegółowy plan rekolekcji można znaleźć na plakacie w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej i Facebooku.  

8. Zapraszamy również na rekolekcje dla kobiet: „W ramionach króla”. Odbędą się one w dniach od 2 do 4 czerwca. Więcej informacji na naszym Facebooku oraz na plakacie w gablocie przed Kościołem.

9. W sobotę 27 maja na Jasnej Górze dziesięciu naszych współbraci przyjmie święcenia kapłańskie. A już w niedzielę 28 maja o godz. 19:00 odprawią swoją Mszę prymicyjną w naszym Sanktuarium, po której udzielą nam prymicyjnego błogosławieństwa.

10. Zapraszamy do Leśniowskiej Arki Noego, która zmieniła swoją lokalizację i znajduje się teraz w paulińskich ogrodach.

11. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej. Zakupy w naszej kawiarence są możliwe także przez stronę internetową www.produkty.lesniow.pl.

12. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczamy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.