Ogłoszenia » Bieżące » III Niedziela Zwykła 22.01.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Zwykła

22.01.2023 r.

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo niewiast w stanie błogosławionym, oraz tych które pragną wyprosić łaskę macierzyństwa. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy wszystkich pielgrzymów. Dzisiaj także pamiętając o naszych kochanych babciach i dziadkach, ogarniamy ich naszą modlitwą oraz błogosławieństwem, którego udzielimy podczas każdej Mszy św.
2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.
3. Dzisiaj jeszcze o godz. 18:00 w Kościele Parafialnym w Żarkach odbędzie się III Koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestry dętej Ochotniczej Straży Pożarnej z Żarek.
4. Zapraszamy do odwiedzania Leśniowskiej Żywej Szopki, będzie ona czynna do 2 lutego.
5. Przypominamy, że przy naszym Sanktuarium istnieje Grupa AA (Anonimowych Alkoholików). Zapraszamy wszystkich mających problem z alkoholem, uzależnionych, oraz członków AA na mitingi, które odbywają się we wtorki o godz. 20:00 w Sali w tzw. „willi”. Natomiast osoby współuzależnione lub mające kogoś w rodzinie z problemem alkoholowym zapraszamy w każdy pierwszy wtorek miesiąca na tzw. mityng otwarty. Od listopada jest także możliwość spotkania z psychologiem rodzinnym. Numer telefonu do zapisów można znaleźć w gablocie
6. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, tygodnika Niedziela oraz dwumiesięcznika Jasna Góra, a także zapraszamy do odwiedzania naszej kawiarenki sanktuaryjnej.
7. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.