Ogłoszenia Duszpasterskie

III Niedziela Adwentu

20.11.2022

1. Po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci. Za tydzień na błogosławieństwo całe rodziny.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. Przez cały okres Adwentu codziennie oprócz niedzieli zapraszamy na Msze Św. Roratnie odprawiane o godz. 17.00.

4. We wtorek wyjątkowo nie będzie spotkania Grupy Leśniowskiej.

5. Od 16 do 18 grudnia, czyli od piątku do niedzieli włącznie odbędą się przy naszym Sanktuarium Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi O. Savio Folcholz nasz współbrat z Jasnej Góry. Plan rekolekcji jest następujący:
• Piątek: 17:00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną;
• Sobota: 7:00, 8:00, 17:00 – Msze św. z nauką rekolekcyjną oraz po Mszy o 17:00 wieczór uwielbienia.
• Niedziela: Nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach św. Serdecznie zapraszamy.

6. Zapraszamy do wysłuchania audycji radiowej "Wołanie Maryi". Na antenie Radia Jasna Góra w każdą niedzielę o godz. 17:00, powtórka w poniedziałek o godz. 11:00 i 23:00.

7. W związku ze zbliżającym się końcem roku prosimy Was o wsparcie naszego sanktuarium poprzez ofiarowanie 1 % podatku z rozliczenia rocznego. Będzie ono przeznaczone na realizacje rozpoczętych już inicjatyw duszpasterskich w leśniowskim sanktuarium.

8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, tygodnika Niedziela, oraz dwumiesięcznika Jasna Góra, a także zapraszamy do odwiedzenia naszej kawiarenki sanktuaryjnej, czynnej w niedziele w zmienionych godzinach od godz. 10:00-16:30. Do nabycia są opłatki na stół wigilijny dostępne w zakrystii oraz kawiarence sanktuaryjnej.

9. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.