Ogłoszenia » Bieżące » Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 20.11.2022

Ogłoszenia Duszpasterskie

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

20.11.2022

1. Po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo rodzin. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy niewiasty w stanie błogosławionym oraz te, które proszą o dar potomstwa.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. W poniedziałek 21 listopada brat Janusz będzie obchodził imieniny. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji, która będzie sprawowana o godz. 17:00.

4. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej: Msza św. o godz. 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Do końca listopada modlimy się za naszych zmarłych podczas różańca z wypominkami w dni powszednie o godz. 16.30. Kartki z imionami można jeszcze składać w zakrystii i w sekretariacie.

6. Przy naszym Sanktuarium istnieje możliwość spotkania z psychologiem rodzinnym. Numer telefonu do zapisów można znaleźć w gablocie przed kościołem i na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również na spotkania grupy AA (Anonimowych Alkoholików) w każdy wtorek o godz. 20:00.

7. Jak ogłaszaliśmy w zeszłą niedzielę, dzisiaj po każdej Mszy św. będzie prowadzona zbiórka ofiar na leczenie naszego Parafianina Przemka chorego na złośliwy nowotwór. Dziękujemy za każdą złożoną na ten cel ofiarę.

8. Za tydzień rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Niech Maryja przewodniczka adwentowego czuwania prowadzi nas na spotkanie z przychodzącym Bogiem.

9. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, tygodnika Niedziela, oraz dwumiesięcznika Jasna Góra, a także zapraszamy do odwiedzenia naszej kawiarenki sanktuaryjnej, czynnej w niedziele w zmienionych godzinach od godz. 10:00-16:30.

10. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece  Pani Leśniowskiej.