Ogłoszenia Duszpasterskie
XXXIII Niedziela Zwykła
13.11.2022 r.

1. Po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy całe rodziny.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej: Msza św. o godz. 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W sobotę 19 listopada po Mszy św. o godz. 17:00 zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia.

5. Przez cały miesiąc listopad modlimy się za naszych zmarłych podczas różańca z wypominkami w dni powszednie o godz. 16.30, oraz dodatkowo w IV niedzielę listopada o godz. 11:00 odprawiona zostanie Msza zbiorowa za naszych zmarłych. Kartki z imionami można składać w zakrystii i w sekretariacie. Przypominamy, także że od listopada Nowenna Leśniowska jest odprawiana tylko w środy o godz. 17:00.

6. Od listopada przy naszym Sanktuarium jest możliwość spotkania z psychologiem rodzinnym. Numer telefonu do zapisów można znaleźć w gablocie przed kościołem i na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również na spotkania grupy AA (Anonimowych Alkoholików) w każdy wtorek o godz. 20:00.

7. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie prowadzona zbiórka ofiar na leczenie naszego Parafianina Przemka chorego na złośliwy nowotwór. Jedną szansą jest drogie leczenie w klinice w Niemczech.

8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, tygodnika Niedziela, oraz dwumiesięcznika Jasna Góra, a także zapraszamy do odwiedzenia naszej kawiarenki sanktuaryjnej, czynnej w niedziele w zmienionych godzinach od godz. 10:00-16:30. Dzisiaj także po każdej Mszy św. przed kościołem będzie możliwość zakupienia Leśniowskich balsamów w promocyjnej cenie.

9. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.