OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXII Niedziela Zwykła

6.11.2022 r.

1. Po mszy św. o godz. 11.00 odnowienie przysięgi małżeńskiej i błogosławieństwo małżonków. Za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo zapraszamy dzieci.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Leśniowskiej: Msza św. o godz. 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek 11 listopada obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. W naszym kościele Msze św. jak w dzień powszedni. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny, a także wywieszenia na naszych domach flagi narodowej.

5. Przez cały miesiąc listopad modlimy się za naszych zmarłych podczas różańca z wypominkami w dni powszednie o godz. 16.30, oraz dodatkowo w II i IV niedzielę listopada o godz. 11:00 będziemy odprawiać Msze zbiorowe na naszych zmarłych. Kartki z imionami można składać w zakrystii i w sekretariacie. Przypominamy, także że od listopada Nowenna Leśniowska jest odprawiana tylko w środy o godz. 17:00.

6. Od listopada przy naszym Sanktuarium jest możliwość spotkania z psychologiem rodzinnym. Numer telefonu do zapisów można znaleźć w gablocie przed kościołem i na naszej stronie internetowej.

7. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, tygodnika Niedziela, oraz dwumiesięcznika Jasna Góra, a także zapraszamy do odwiedzenia naszej kawiarenki sanktuaryjnej, czynnej w niedziele w zmienionych godzinach od godz. 10:00-16:30. Wyjątkowo w tym tygodniu kawiarenka będzie nieczynna w piątek 11 listopada.

8. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece  Pani Leśniowskiej.