OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
25 września 2022
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo kobiet w stanie błogosławionym i tych które pragną wyprosić łaskę macierzyństwa. Za tydzień zapraszamy na odnowienie przysięgi małżeńskiej i błogosławieństwo małżonków.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik i tym samym przechodzimy na zimowy porządek mszy św., a to znaczy, że w dni powszednie Msza św. wieczorna odprawiana będzie o godz. 17.00. Zapraszamy również na nabożeństwa różańcowe: w niedziele o godz. 16.00, natomiast w tygodniu o godz. 16.30.

4. Pierwszy dzień października to jednocześnie pierwsza sobota miesiąca, z tej racji zapraszamy na Mszę św. o godz. 10:00 w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, oraz nabożeństwo wynagradzające z modlitwą różańcową.

5. W przyszłą niedzielę 2 października na godz. 17:30 zapraszamy na koncert muzyki organowej w wykonaniu Pana Tomasza Płocha. Wstęp wolny.

6. Przy naszym Sanktuarium powstała Grupa AA (Anonimowych Alkoholików). Zapraszamy wszystkich mających problem z alkoholem, uzależnionych, oraz członków AA na mitingi, które odbywają się we wtorki o godz. 20.00 w Sali w tzw. „willi”. Natomiast osoby współuzależnione lub mające kogoś w rodzinie z problemem alkoholowym zapraszamy w każdy pierwszy wtorek miesiąca na tzw. mityng otwarty.

7. Od listopada w każdą pierwszą sobotę i trzeci wtorek miesiąca przy naszym Sanktuarium będzie możliwość spotkania z psychologiem rodzinnym. Numer telefonu do zapisów można znaleźć w gablocie prze kościołem i na naszej stronie internetowej.

8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, tygodnika Niedziela, oraz dwumiesięcznika Jasna Góra, a także zapraszamy do odwiedzenia naszej sanktuaryjnej kawiarenki gdzie dostępne są m.in. zdrowe balsamy ziołowe na sen, trawienie i odchudzanie 😊

8. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece  Pani Leśniowskiej.