OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
18 września 2022
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo rodzin. Za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo kobiety w stanie błogosławionym i te które pragną wyprosić łaskę macierzyństwa.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. W czwartek 22 września przypada Regionalny Dzień Chorych. Z tej racji w naszym kościele odbędzie się msza św. w intencji chorych o godz. 11.00, a po Mszy św. błogosławieństwo chorych. Liturgii przewodniczyć będzie ks. abp Wacław Depo. Serdecznie zapraszamy do udziału i prosimy, aby pomóc w przybyciu osobom starszym i schorowanym.

4. Przy naszym Sanktuarium powstała Grupa AA (Anonimowych Alkoholików). Zapraszamy wszystkich mających problem z alkoholem, uzależnionych, oraz członków AA na mitingi, które odbywają się we wtorki o godz. 20.00 w Sali w tzw. „willi”.

5. Od listopada w każdą pierwszą sobotę i trzeci wtorek miesiąca przy naszym Sanktuarium będzie możliwość spotkania z psychologiem rodzinnym. Zapisy pod numerem telefonu 730 006 475.

6. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, tygodnika Niedziela, oraz dwumiesięcznika Jasna Góra.

7. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.