Ogłoszenia » Bieżące » XXIV Niedziela Zwykła 11.09.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
11 września 2022
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy całe rodziny.

2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

3. W naszej wspólnocie witamy trzech nowych braci nowicjuszy, którzy rozpoczęli swój pierwszy etap życia zakonnego. Życzymy, by pod opieką Matki Bożej Leśniowskiej rozeznali swoje powołanie i umocnili więź z Bogiem.

4. Przy naszym Sanktuarium powstaje Grupa AA (Anonimowych Alkoholików). Zapraszamy wszystkich mających problem z alkoholem, uzależnionych, oraz członków AA na miting, który odbędzie się we wtorek 13 września o godz. 20.00 w Sali w tzw. „willi”.

5. W sobotę 17 września w godz. 10.00-16.00 na placu przed Sanktuarium odbędzie się Juromania, czyli święto Jury Krakowsko- Częstochowskiej.

6. W niedzielę 18-go września przypada święto św. Stanisława Kostki. Jest to również dzień imienin o. Stanisława. Zapraszamy na mszę św., sprawowaną w intencji Solenizanta, w sobotę o godz. 8:00.

7. Zakończył się konkurs na imiona dla naszych zwierzaków. Z wielu nadesłanych internetowo propozycji wybraliśmy następujące. Alpaki: Czesio i Lesio, Kózki: Tebuś, Pieszczotka i Pysia, oraz owieczka: Fizia. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą internetową. Gratulujemy!

8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, tygodnika Niedziela, oraz dwumiesięcznika Jasna Góra.

9. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.