OGŁOSZENIE DUSZPASTERSKIE
7 sierpnia 2022
XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj w naszym Sanktuarium coroczna Pielgrzymka Małżeństw. Eucharystii o godzinie 11:00 będzie przewodniczył ks. abp Wacław Depo, metropolita częstochowski. Po Mszy Św. odnowienie przyrzeczeń małżeńskich a następnie piknik rodzinny. Przewidziane są atrakcje dla dzieci, oraz możliwość skorzystania z bufetu klasztornego. Za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo wszystkie dzieci.
2. Niedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 19:00 a zakończy się Kompletą oraz Apelem Jasnogórskim.
3. W sobotę 13 sierpnia przezywać będziemy tzw. Dobę Eucharystyczną, czyli czas szczególnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Na Adorację zapraszamy w godzinach:
• Po Mszy św. o godz. 7:00 do godz. 8:00,
• po Mszy św. o godz. 8:00 do godz. 9:00,
• od godz. 10:00 do godz. 14:00,
• i od godz16:00 do godz. 19:00 (o godz. 18:30 – modlitwa różańcowa).
4. Decyzją Ojca Generała, Ojciec Tomasz Chmielewski zostaje przeniesiony do Paulińskiego Klasztoru we Wrocławiu. Stąd też w przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 19:00 w czasie, której będziemy chcieli podziękować Ojcu za Jego posługę w Leśniowskim Sanktuarium.
5. Miesiąc Sierpień jest czasem szczególnej abstynencji od alkoholu oraz okazją do modlitwy i daru abstynencji w intencji osób i rodziny dotkniętych problemem alkoholizmu. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w to ważne, duchowe dzieło walki ze złem.
6. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspieracie to miejsce swoją modlitwą i ofiarami. Odwdzięczmy się naszą codzienną modlitwą w Waszych intencjach, zawierzając Was wstawiennictwu i opiece Pani Leśniowskiej.