Ogłoszenia Duszpasterskie
Wniebowstąpienie Pańskie
29.05.2022 r.

1. Niedzielna adoracja rozpoczyna się po mszy św. o godz. 19.00, a kończy Apelem Jasnogórskim.

2. W poniedziałek na mszy św. o godz. 19.00 będziemy gościć ojców neoprezbiterów naszego Zakonu, którzy wczoraj przyjęli święcenia kapłańskie. Po mszy św. ojcowie udzielą każdemu błogosławieństwa prymicyjnego.

3. We wtorek spotkanie Grupy Leśniowskiej. Msza św. o godz. 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W środę rozpoczyna się czerwiec, a więc także codzienne nabożeństwa do Serca Pana Jezusa. Będziemy je odprawiać w ramach mszy św. o godz. 19.00 zarówno w tygodniu jak i w niedziele.

5. W piątek swoje imieniny będzie obchodził nasz współbrat - br. Leszek. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Msza św. w intencji Solenizanta o godz. 19.00.

6. W wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego czyli w nocy w soboty na niedzielę odbędzie się u nas czuwanie modlitewne. Rozpoczniemy o 21.00, a zakończymy mszą św. o północy. Więcej informacji na plakatach.

7. Informacje dotyczące przyszłej niedzieli:
- o godz. 8.00 msza św. w intencji urodzajów,
- po mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych w sali w klasztorze,
- po mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo małżonków,
- o godz. 14.00 wyruszymy na poświęcenie pól w Leśniowie i Przewodziszowicach, aby wypraszać Boże błogosławieństwo dla pracujących na roli oraz błagać o obfite plony ziemi. Zapraszamy do dołączenia, gdyż każdy z nas korzysta z owoców ziemi.

8. W zakrystii jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.

9. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze Sanktuarium i klasztor swoją modlitwą, pracą, a także finansowo. Za wszystkich dobrodziejów modlimy się codziennie podczas naszych wspólnotowych modlitw.