Ogłoszenia Duszpasterskie
XXXII Niedziela Zwykła
07.11.2021 r.

1. Dziś po mszy św. o godz 11.00 odnowienie przysięgi małżeńskiej i błogosławieństwo małżonków. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy dzieci.

2. W okresie zimowym niedzielna adoracja rozpoczyna się Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, a kończy o godz. 16.15.

3. W czwartek 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. U nas msze św. jak w dni powszednie. W kościele parafialnym w Żarkach msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 11.00.

4. Przypominamy, że decyzją Stolicy Apostolskiej każdego dnia listopada można zyskać odpust zupełny dla jednej zmarłej osoby po spełnieniu zwykłych warunków odpustu oraz nawiedzając cmentarz i modlitwie za zmarłych.

5. Od początku listopada Nowenna Leśniowska jest odprawiana tylko w środy o godz. 17:00.

6. Każdego dnia listopada sprawujemy mszę św. zbiorową za naszych zmarłych; w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele o godz. 19.00. W dni powszednie jest także różaniec z wypominkami za zmarłych o godz. 16.30. Intencje - zarówno na msze św. jak i na różaniec - można jeszcze składać w zakrystii.

7. W przyszłą niedzielę o. Stanisław Knapek będzie świętował jubileusz 50-lecia pierwszych ślubów zakonnych. Zapraszamy na uroczystą mszę św. w intencji Jubilata na godz. 9.15. Będziemy dziękować Bogu za powołanie o. Stanisława do życia zakonnego i otaczać Go naszą modlitwą i wdzięcznością.

8. W zakrystii jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.