1. Dzisiaj po Mszy Św. o godzinie 11:00 pobłogosławimy małżonków za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy dzieci.

2. Dziś jeszcze Nieszpory o godzinie 16:00, Adoracja Najświętszego Sakramentu o 20:00 i Apel Jasnogórski o 21:00.

3. Przyjmujemy intencje na Mszę Świętą zbiorową odprawianą w październiku w intencjach naszych rodzin. Msza Święta będzie odprawiana w tygodniu o godzinie 17:00  a w niedzielę o 19:00.

4. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej. Natomiast w środy i soboty nabożeństwo będzie połączone z nowenną o godzinie 17:00.

5.  Jutro z racji wspomnienia NMP Różańcowej na nabożeństwo różańcowe zapraszamy szczególnie osoby które należą do Róży Żywego Różańca, dla których jest to patronalne święto. Ze względu na prowadzone prace na terenie sanktuarium nie będzie procesji.

6. Zapraszamy do naszej kawiarenki sanktuaryjnej obok źródełka, gdzie oprócz kawy, ciasta i krówek znajdziemy wiele interesujących książek o tematyce małżeńskiej i rodzinnej, a także kalendarze leśniowskie na 2020 rok.

7. Za tydzień zbiórka do puszek na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” z racji XIX Dnia Papieskiego.

8.Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze Sanktuarium, niech Matka Boża Różańcowa, którą szczególnie czcimy w tym miesiącu wyprasza Wam potrzebne łaski.