1. Dzisiaj po Mszy Św. o godzinie 11:00 pobłogosławimy dzieci.  Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy rodziny.

2. Dzisiaj zapraszamy na  Adorację Najświętszego Sakramentu o 20:00 i Apel Jasnogórski o 21:00.

3. Jutro w sanktuarium regionalny dzień chorych, zapraszamy na Eucharystię o godzinie 11:00 której będzie przewodniczył Ks. Bp Antoni Długosz. Po Mszy Świętej pobłogosławimy Najświętszym Sakramentem wszystkich chorych i cierpiących.

3. W łączności z wydarzeniem ewangelizacyjnym „Polska pod krzyżem”, które odbędzie się 14 września 2019 r. na lotnisku w Kruszynie pod Włocławkiem zapraszamy na czuwanie, które rozpoczniemy w najbliższą sobotę o godzinie 20:00. W planie m.in. konferencja, Apel Jasnogórski, Adoracja Najświętszego Sakramentu, Droga Krzyżowa i Eucharystia. Podczas czuwania będzie też możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Prosimy o zabranie ze sobą domowych krzyży, świec lub latarek.

4. W naszym sanktuarium witamy braci nowicjuszy, którzy wczoraj rozpoczęli swój kanoniczny nowicjat i przez najbliższy rok będą rozeznawać powołanie. Braci polecamy Waszym modlitwom.

5. Zapraszamy do naszej kawiarenki sanktuaryjnej obok źródełka, gdzie oprócz dobrej kawy i ciasta, znajdziemy wiele interesujących książek o tematyce małżeńskiej i rodzinnej, płyty z nagraniami rekolekcji rodzinnych, a także kalendarze leśniowskie na 2020 rok.

6. Przyjmujemy na Mszę Świętą zbiorową październikową w intencjach naszych rodzin.

7. Maryi Pani Leśniowskiej oddajemy dziś w sposób szczególny braci którzy złożyli pierwszą profesję zakonną, nasze intencje i wszystkich pielgrzymów nawiedzających to święte miejsce.                  

Pod Twoją obronę…