1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 11:00 pobłogosławimy dzieci. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy rodziny. Mszę św. o godz. 11:00 rozpoczniemy przy „Źródełku” a później procesja z palmami.

2. Dzisiaj jeszcze Nieszpory o godz. 16:00, a po nich Gorzkie Żale o godz. 16:30, Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 20:00 i Apel Jasnogórski o 21:00.

3. W Wielki Czwartek Mszę Świętą Wieczerzy Pańskiej rozpoczniemy o godz.19.00. Po jej zakończeniu przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy.

4. W Wielki Piątek od godz. 8:00, Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy. O godz.15.00 rozważać będziemy stacje Drogi Krzyżowej, a po niej rozpoczniemy Nowennę do Miłosierdzia Bożego, która w kolejnych dniach będzie połączona z wieczorną Mszą Św. Liturgię Męki Pańskiej rozpoczniemy o godz.  19.00. Przypominamy, że w Wielki Piątek wszystkich obowiązuje post ścisły.

5. W Wielką Sobotę pokarmy będziemy poświęcać co pół godziny począwszy od godz. 9.00. do 13.00. Adoracja Pana Jezusa w Grobie od godz. 8:00. Liturgię Wigilii Paschalnej rozpoczniemy o godz. 20.00. W związku z obrzędem odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych prosimy o przyniesienie na sobotnią liturgię świec. Uwieńczeniem wigilii Paschalnej będzie procesja rezurekcyjna.

6. Godziny w jakich spowiadamy w Wielkim Tygodniu podane są na konfesjonałach i w gablocie.

7.  W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego nie będzie Mszy Św. o godz. 6:30, pozostałe Msze wg porządku niedzielnego. Również nie będzie wieczornej Adoracji i Apelu Jasnogórskiego

8. W poniedziałek Wielkanocny Msze Św. wg porządku Niedzielnego.

9. Przyjmujemy na Mszę Św. zbiorową, którą będziemy odprawiać przez cały miesiąc maj w intencjach naszych rodzin.

10. Serdecznie dziękujemy za ofiary na kwiaty Jasnogórskiej Rodzinie Różańcowej z Leśniowa i Przewodziszowic, jak również osobą indywidualnym.

 

11. Na czas Wielkiego Tygodnia życzymy, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej. Jej opieki przyzywamy Pod Twoją obronę…