1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 11:00 pobłogosławimy małżonków. Za tydzień na błogosławieństwo zapraszamy dzieci.

2. Dzisiaj jeszcze Nieszpory o godz. 16:00, Adoracja Najświętszego Sakramentu o 20:00 i Apel Jasnogórski o 21:00.

3. W sobotę 9 lutego swoje imieniny będzie obchodził o. Jacek Toborowicz – Przeor naszego klasztoru i Kustosz Sanktuarium. Serdecznie zapraszamy na Mszę Św. o godz. 17:00 podczas której będziemy się modlić w intencji Solenizanta.

4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Włoch „Śladami Cudów Eucharystycznych” w dniach 10-21 maja 2019. W programie 20 miejscowości związanych z Cudami eucharystycznymi i nie tylko. Cena 1100 zł. i 440 euro. Zapisy u o. Piotra do 17 lutego. Szczegółowy program jest w gablocie, na stronie internetowej jak również w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.

5. Już dzisiaj pragniemy zaprosić na uroczyste błogosławieństwo wszystkich chorych i cierpiących. W poniedziałek, 11 lutego, we wspomnienie Najświętszej Marii Panny z Lourdes, które jest również Światowym Dniem Chorego, po Eucharystii o godz. 17:00 wszystkim osobom chorym i cierpiącym udzielimy specjalnego błogosławieństwa. Prosimy rodzinę czy sąsiadów, aby w tym dniu pomóc chorym dotrzeć do Sanktuarium. Przypominamy, że w tym dniu nie będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych.

 

6. Wszystkie nasze intencje składamy w matczynym Sercu Maryi, jej zawierzamy nasze rodziny. Pod Twoją obronę…